#zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie #zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie #zamowonline - realizujemy zamówienia online – kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie

Praca

Poszukujemy:

1. Ślusarz/monter

Miejsce pracy

  • Pątnów

Zadania:

  • prace ślusarskie
  • montaż konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach ślusarskich
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • dokładność w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca w systemie jednozmianowym

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZPUH WOLMAL Jerzy Wolniak moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Napisz do nas

lakiernik